Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/07/13 | Rynárec | PLPU | 17,03 | 12 | 4 | ||
2019/12/07 | Český Rudolec | - | 17,56 | 24 | 0 | ||
2019/05/18 | Žďár | THL | 19,58 | 18 | 0 | ||
2019/05/25 | Heřmaneč | PLPU | 19,89 | 13 | 3 | ||
2019/07/06 | Batelov | PLPU | 20,74 | 20 | 0 | ||
2019/08/31 | Kozmice | THL | 20,80 | 22 | 0 | ||
2019/07/27 | Kamenice nad Lipou | PLPU | 21,04 | 15 | 1 | ||
2019/07/14 | Chýnov | THL | 21,07 | 23 | 0 | ||
2019/07/27 | Krátošice (noční) | THL | 21,98 | 21 | 0 | ||
2019/05/11 | Dvorce | THL | 22,09 | 23 | 0 | ||
2019/06/29 | Chrbonín | THL | 22,75 | 25 | 0 | ||
2019/06/30 | Slapy | THL | 25,97 | 23 | 0 | ||
2019/08/31 | Žirovnice | PLPU | 26,23 | 14 | 3 | ||
2019/09/07 | Zhoř u Tábora | THL | 30,05 | 22 | 0 | ||
2019/06/08 | Tučapy (odpolední) | THL | NP | 26 | 0 | ||
2019/08/18 | Bezděčín | THL | NP | 26 | 0 | ||
2019/08/04 | Ústrašice (hřiště Želeč) | THL | NP | 25 | 0 | ||
2019/09/21 | Český Rudolec | PLPU | NP | 22 | 0 | ||
2019/07/13 | Kaliště | PLPU | NP | 20 | 0 | ||
2019/06/22 | Kamenice nad Lipou | PLPU | NP | 20 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
14. místo THL 202111. místo VCT 2022
Fire Sport
Tým: Choustník , nejlepěí čas: 17,56 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Pelhřimovská liga
Tým: Choustník , nejlepěí čas: 17,03 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 4 počet výsledků: 4x
Pelhřimovská liga
Tým: Choustník , nejlepěí čas: 19,89 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 7 počet výsledků: 4x
Táborská hasičská liga
Tým: Choustník , nejlepěí čas: 19,58 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 11x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2019/05/25 | Heřmaneč, O pohár starosty obce | 21 | |
2019/06/22 | Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B | 10 | |
2019/07/06 | Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B | 12 | |
2019/07/13 | Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B | 12 | |
2019/07/13 | Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B | 12 | |
2019/07/27 | Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník | 11 | |
2019/08/31 | Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž | 6 | |
2019/09/14 | Nová Včelnice, O pohár starosty města | 13 | |
2019/09/21 | Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec | 15 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře